خانه / آموزش ها / آموزش تاون هال های ۸٫۵ و ۹٫۵

آموزش تاون هال های ۸٫۵ و ۹٫۵

town-hall-8-5-coc

آموزش تاون هال های ۸٫۵ و ۹٫۵

احتمالا بحث هایی در مورد تاون هال ۸٫۵ و یا ۹٫۵ در این روز ها به گوش شما خورده است. در این مطلب به صورت مختصر و مفید در مورد این تاون هال هال ها توضیح می دهیم.

تاون هال ۸٫۵ همان تاون هال ۹ است ولی بدون هیچ یک از سربازان و یا ساختمان های دفاعی مربوط به تاون ۹

معمولا برای ارتقا به تاون ۹ ابتدا همه ی ساختمان ها و سربازان خود را تا آخرین حدّ تاون ۸ ارتقا می دهیم و سپس تاون را به ۹ آپگرید می کنیم. حتما افرادی را دیده اید که بدون اینکه همه سربازان و ساختمان های خود را در تاون ۸ ارتقا دهند، به تاون ۹ می روند. در این حالت بدون اینکه دفاعی های جدیدی که در تاون ۹ باز می شود را بسازند و یا دیوار ها را به لول ۱۰ ارتقا دهند، ابتدا همه سربازان و ساختمان هایی که از قبل داشته اند را تا آخر تاون ۹ ارتقا می دهند

توصیه ها:

اگر شما قصد ایجاد تاون هال ۸٫۵ را دارید، لول ۸ برای دیوار ها مناسب است. همچنین برای تاون هال ۹٫۵،دیوار های لول ۹ مناسب خواهد بود

پس از آپگرید تاون هال، بلافاصله دارک باراکس را ارتقا ندهید زیرا با این کار سرباز جدید باز می شود و وزن روستای شما بالا می رود (حریف ها و وار های شما سخت تر می شود) باراکس ها و دازک بارکس ها را پس از ارتقا قسمتی از ساختمان های قبلی آپگرید کنید.

در تاون هال ۹ ، بدون توجه به بقیه ساختمان ها، سعی کنید ابتدا ایکس بو ها و سپس اینفرنو ها را بسازید و ارتقا دهید، برای دفاع از دهکده شما چه در وار ها و چه در فارمینگ بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

town-hall-9-5

تاون هال ۸٫۵ و ۹٫۵ چه فایده ای دارد؟

در تاون هال ۸٫۵ ، وزن روستای شما برای پیدا کردن حریفِ کلن وار با تاون هال ۸ برابر خواهد بود زیرا تعداد ساختمان های دفاعی شما نسبت به تاون ۸ تغییری نکرده است. رتبه شما در کلن وار همان رتبه تاون ۸ شما خواهد بود در حالی که شما قادر هستید از تیروهای جدید تاون ۹ هم استفاده کنید. همچنین بازیکنان تاون ۹ حریف بجای اینکه به بازیکنان ضعیفتر حمله کنند، مجبور خواهند بود به شما اتک بدهند، بنابراین تعدادی ستاره برای کلن شما حفظ خواهد شد.

تصور کنید که اگر همه ۱۰ روستای کلن شما در تاون هال ۸٫۵ باشند، در این صورت شما تمامی کلن وار ها براحتی پیروز خواهید شد.

این روش توسط تعداد زیادی از بازیکنان تستد شده و مورد تایید قرار گرفته است. این روش برای تاون هال پایین تر مثل ۷ یا ۶ نیز بکار می آید ولی بدلیل اینکه ۳ ستاره کردن روستا ها در تاون های ۶ یا ۷ کار راحتی است، این راه توصیه نمی شود.

یک نظر

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*