خانه / سرباز ها / سربازان اکسیر سیاه (Dark Elixir Troops) / Lava Hound / نابود کردن لاوا هوند در حمله

نابود کردن لاوا هوند در حمله

killing-defending-lava-hound-1

نابود کردن لاوا هوند در حمله

لاواهوند معمولا در وار ها به عنوان نیروی دفاعی در کلن کستل استفاده می شود. لاوا قدرت بالایی ندارد ولی به دلیل داشتن میزان hp زیاد، براحتی می تواند برای شما مشکل ایجاد کند.

چه کاری باید کرد زمانی که یک لاوا در کلن کستل وجود دارد؟

معمولا شما با یک لاوا در یک اتک معمولی مواجه نمی شوید و این بیشتر در کلن وار ها رخ میدهد. بیشتر بازیکنان به لاوا زیاد توجه نمی کنند و با این فکر که لاوا قدرت پایینی دارد آنرا به حال خود رها می کنند. این اشتباه است! لاوا می تواند اتک شما را خراب کند:

۱- لاواهوند سرعت اتک شما را کند خواهد کرد چون نیرو های شما روی از بین بردن آن تمرکز خواهند کرد.

۲- لاواپاپ ها نیرو های شما را از بین خواهند برد بخصوص ویزارد را.

عدم توجه به یک لاواهوندِ دفاعی بدترین کار ممکن است به ویژه در صورتی که با ترکیبی مانند ویزارد، هوگ یا بالون حمله کنید.

defending-lava-hound-fail

مشکلاتِ نابود کردنِ یک لاواهوند دفاعی:

کشتن یک لاوا با نیرو هایی همچون دراگون می تواند برای شما گران تمام شود در حالی که می توانید با از دست دادن چند ویزارد یا نیرو های دیگر آن را بکشید. اگر چند ویزارد رها کنید آنها در چند ثانیه لاواهوند را از بین ببرند امّا پس از آن لاوا پاپ ها ویزارد های شما را از بین خواهند برد:

killing-defending-lava-hound

چگونه یک لاوا هاند دفاعی را به بهترین شکل از بین ببریم:

لاواهوند را بیرون برانید:

من به شما گفتم که لاوا پاپ ها به آسانی می توانند ویزارد های شما را از بین ببرند، آنها در واطراف پخش می شوند و از بین بردن آنها کار سختی است. شما باید آنها را در یکجا مترمکز کنید پس قبل از نابود کردنِ لاواهوند، آن را به سمت گوشه ی مپ بکشانید:

luring-lava-hound

نیرو های خود را دقیقاً زیر لاواهاند رها کنید. لاوا ضربه ی انفجاری ندارد پس نیاز نیست نیروهایتان را دور تا دور آن رها کنید.

لاواهوند را نابود کنید:

نیرو های شما حالا لاواهاند را در عرض چند ثانیه خواهند کشت. با دقت به میزان سلامتی لاوا نگاه کنید. زمانی که حدود ۲۰ دزصد از سلامتیِ لاوا باقی مانده است، اسپل سمّی (Poison) خود را روی آن رها کنید!

lava-hound-kill

از آنحا که شما نیرو ها را در گوشه مپ رها کرده اید، لاوا پاپ ها در همان مکان و نزدیک همدیگر جمع خواهند شد و وجود اسپل سمّی هم کمک زیادی به از بین بردن سریع لاوا پاپ ها خواهد کرد. شما میت وانید از آرچر یا ویزارد و یا هرچیز دیگری که متناسب با ترکیب و استراتژی حمله شماست برای از بین بردن آنها استفاده کنید.

نکته مهم : نیرو های اصلی را نیز در همان اطراف رها کنید تا بتوانند به آنها ملحق شوند. نیازی نیست منتظر بمانید تا بعد از کشته شدن تمامی لاوا پاپ ها نیرو های اصلی را رها کنید.

نادیده گرفتن لاواهوند:

در ابتدای مطلب به شما گفتم که نادیده گرفتن لاواهوند یک اشتباه محض است؟ در مواقعی که شما از گالم های زیادی استفاده می کنید مهمّ نیست که لاوا هاند را قبل از اتک بکشید. آنها ضربه های لاوا را تحمل خواهند کرد، امّا باید مطمئن شوید که حتما یک اسپل سمّی (Poison) را روی لاوا پاپ ها خواهید انداخت. در غیر این صورت آنها سرعت حمله شما را کند خواهند کرد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*