خانه / آموزش ها / مقابله با اینفرنوتاور

مقابله با اینفرنوتاور

clash-of-clans-multi-versus-single-target-inferno-tower

مقابله با اینفرنوتاور و شکست دادن آن

   اینفورتاور تنها ساختمان دفاعی است که مخصوص لیگ های بالاتر می باشد و مقابله با آن نیاز به مهارت دارد. اگر شما به تاون هال ۸ رسیده اید پس اغلب در حملات خود با اینفرنو مواجه خواهید شد. این مطلب به شما برای این مقابله کمک می کند. چرا اینفرنو اینقدر قدرتمند است؟

   ۱) تمامی اثرات هیلینگ را خنثی می کنند.

   ۲) در حالت تک هدف بسیار وحشتناک خواهد بود مخصوصا در برابر هیروها، گالم و پکا

   ۳) در حالت چند هدف براحتی گروهی از سربازان را مورد هدف قرار داده و نابود می کند.

   ۴) نمی توان در حملات آن را نادیده گرفت زیرا حتما با یکی از آنها روبرو خواهید شد.

Clash-of-Clans-Healing-Spell-Inferno-Tower

شکست دادن اینفرنوتاور:

      در ابتدا باید بدانید که اینفرنو همیشه یک سلاح خطرناک و خطر بزرگ نیست. مثلا زمانی که با ترکیب هوگ رایدر حمله می کنید و اینفرنوی دشمن روی حالت تک هدف باشد یا زمانی که با گالم حمله می کنید و اینفرنو روی حالت چند هدف است. پس شما با دیدن حالت اینفرنو حواهید فهمید تا چه مقدار برای شما خطرناک خواهد بود.

با این حال صرف اینکه اینفرنو روی حالت تک هدف و یا چند هدف باشد برای شما خوب نخواهد بود. مثلا درست است که حالت چند هدف روی گالم یا هیرو ها زیاد موثر نخواهد بود ولی برای ویزارد ها یا بالون ها خطرناک می شاد همچنین هیرو یا گالم این توانایی را ندارند تا به مرکز بیس حرکت کنند و بطور کمل آن را نابود کنند. بنابراین به یک استراتژی و برنامه ای نیاز داریم تا اینفرنو را با کمترین تلفات شکست دهیم.

طبق یک آموزش گفته شده است که می توان اینفروی تک هدف را با گروهی از سربازان مثل ویزارد و اینفرنوی چند هدف را با گالم یا پکا نابود کرد. این تئوری بسیار خوبی است ولی در عمل امکان پذیر نیست. در ۹۹ درصد از مواقعی که شما با اینفرنو روبرو می شوید، اینفرنو در مرکزی ترین مکان بیس قرار دارد که رسیدن به آن در حالت عادی محال است.

تنها راه باقیمانده کمک گرفتم از طلسم ها می باشد. اولین طلسمی که برای مقابله با اینفرنو به ذهن می رسد طلسم فریز است ولی واقعیت این است که این طلسم برای همه در دسترس نیست (فقط در تاون هال ۱۰ باز است). پس باید به ترکیبی از طلسم ها برای زمانی که فریز نداریم بپردازیم.

Perfect-freeze-spell

مقابله با اینفرنو به وسیله طلسم فریز:

   کارآمدترین عامل برای مقابله با اینفرنو طلسم فریز می باشد. اما باید در مورد زمان رها کردن آن مراقب باشید زیرا این طلسم فقط برای چند ثانیه اینفرنو را متوقف می کند و شما باید بسیار باهوش عمل کنید. فرض می شود ۱ یا ۲ عدد طلسم فریز دارید (بیشترین از این تعداد برای یک حمله معقول نیست). زمان استفاده از طلسم فریز خیلی خیلی مهم است و نتیجه نبرد را مشخص می کند. در زیر ۲ قانون کلی برای زمانبندی استفاده از طلسم فریز آمده است:

   ۱) در حالت چند هدف، دقیقا زمانی که اینفرنو شروع به حمله و نابودی سربازان شما می کند، فریز را رها کنید. نه زودتر و نه دیرتر.

   ۲) در حالت تک هدف، شما کمی آزادتر خواهید بود. اینفرنوتاور همیشه اولین سربازی را که وارد محدوده اش شود را مورد هدف قرار می دهد و این یک نکنه ناکتیکی می باشد. زمانی که اینفرنو شروع به هدف قرار دادن پکا، گالم یا هیرو ها شد، ۲-۳ ثانیه مکس کنید (در حالت تک هدف چند ثانیه طول می کشد تا اینفرنو به قدرت کامل برسد) و طلسم فریز را رها کنید. دقت کنید به جز این نیروهایی که گفته شد، برای نیروهای دیگر از این طلسم استفاده نکنید. مثلا زمانی که اینفرنوی تک هدف یک ویزارد را مورد هدف قرار می دهد از فریز استفاده نکنید زیرا اینفرنو تا قدرت بگیرد، آن سرباز نابود شده است و همچنین اینفرنو را برای چند ثانیه مشغول خود کرده و سربازان دیگه به کار خود ادامه می دهند. همچنین از طلسم های خشم یا سرعت برای هدایت سریع نیروها به مرکز باید استفاده کنید.

مقابله با اینفرنو بدون طلسم فریز:

   در ابتدا باید بگویم ممکن است روش هایی قطعی برای مقابله با  اینفرنو بدون فریز وجود ندارد و شما در نهایت به طلسم فریز نیاز خواهید داشت. تنها راهی که شما در تاون هال ۹ یا پایین تر دارید این است که فقط یک اینفرنو در بیس موردنظر باشد و قابل دسترس باشد.

اگر شما بخواهید به وسیله طلسم صاعقه آنرا نابود کنید باید هر ۴ تا طلسم را صرف اینکار کنید و طلسم هایی دیگر برای حمله نخواهید داشت. طبیعتا این روش جالب نیست.

clash-of-clans-hog-riders-getting-destroyed-by-multi-target-inferno

اگر شما با ۱عدد اینفرنوی لول ۱ که روی حالت تک هدف هم باشد روبرو باشد می توانید شانس خود را به وسیله گروهی از هوگ ها امتحان کنید. البته نتیجه کار بستگی به سطح بقیه ساختمان های دفاعی و عملکرد شما در استفاده از طلسم صاعقه و خشم (سرعت) نیز دارد.

۱۶ نظر

 1. بگین کلا زیر تاون ۱۰ کاری نمیتونه بکنه و خلاص 🙂

 2. انصافا با این ک اینفرنو خیلی از دفنسای دیگه قوی تره ولی اگه کسی بیسو خوب آنالیز کرده باشه ممکنه حتی با تون هال نهم بتونه نتیجه بگیره
  چن وقت پیش رفته بودم یه کلن کره ای دو تا اتک خیلی عجیب دیدم تو وارشون ، که دو تا عضو تون هال نه بیسای تون هال ده نسبتا قویو دو و سه ستاره زده بودن
  اینم عکساش :
  http://8pic.ir/images/6qo1b8zjmjtdlzju9ihl.png
  http://8pic.ir/images/pecd89fhlwe83wjdtoc7.png

  http://8pic.ir/images/ud1i9ti8nuqc2wpzcxhm.png
  http://8pic.ir/images/0jv1umwddanrnq5kf3hl.png

  • محمد رضا جان دلیل اینکه تو این عکس ها تاون هال ٩ تونسته بدونه فریز هال ده دو ستاره کنه این هست که کینگ و ملکه لولشون بالا است و غیر از این که لول ملکه و کینگ بالا نبود امکان ستاره گرفتن سخت تر بود

   • داداش اگه دقت کنی تو اتک دوم هیروهای اتکر لول هشتن که اصلا بالا محسوب نمیشه ، دلیل اصلی دو ستاره شدن این بوده که اینفرنو ها خوب تون هالو پوشش نمی دادن .
    تو اتک اولم با این که لول کینگ و کویین بالاس ولی دفنسا و دیوارای طرف نسبتا قوی هستن ، خیلی از تون هال دها هم ممکنه نتونن اینو سه ستاره کنن

 3. به نظر من مپی که اینفرنوش لول یکه رو راحت با گولم ویز پکا و هیل ریج اگه احتیاج شد جامپ راحت میشه دو استار زد من خودم این کارو چند بار انجام دادم

 4. سلا ضمن خسته نباشید….اپدیت جدید ک ی هفته دیگه میاد چیزی ازش معلوم نیس.ممنون میشم جواب بدید

 5. تاون نه هم میشه زدش با گولم و جاینت برا چند هدف و برای تک هدف هم حدود هفت تا ده تا ویتچ ببری با گولم ویز راحت میشه زدشون .
  مشکل وقتی که مختلف باشن حالتشون اونوقت جز فریز هیچ راهی نداری

 6. سلام لطفا جزییات آپدیت جدیدو بزارید.

 7. من تاون ۹هستم تو وار روبرومو که تاون ده بود از ۱۸ تا جاینت شیش استفاده کردم با اسپل هیل و ریج که روشون انداختم اینفرنو مشغول اونا شد و ویزارده و کویین راحت از پشت سر مپو جمع کردن و دوستاره راحت گرفتم

 8. سه تا گولم دوتا پکا کافیه برا اینفرنو چندشاخ به همراه ۸ زلزله

 9. اتفاقا ما یه تاون ده داریم توی گروه که نمی تونه رو به رو شو بزنه و من میزنم من تاون ۹ اما راحت تاون دهو دو میکنم بعضی اوقاتم اگه چشمش یک باشه سه میکنم من روش مقابله باهاش پیدا کردم و با یه اسپل کمتر و بدون فریز تاون ده میزنم خوش باشید

 10. سلام.
  یه سوال دارم…
  تا حالا فکر کردین اگه روز قیامت، بیان و تمام این «یک ربع-بیست دقیقه»هاتون رو؛یا «یک ساعت«هاتون رو جمع کنن، چند سال میشه؟ اگه فرض بگیریم، که روزانه به طور متوسط، دو ساعت بازی کنید، در سال میشه سی روز.یعنی یک ماه! حالا این عدد رو ضربدر تعداد سال هایی کن که میخواهی بازی کنی.اگه از پانزده سالگی شروع کنی تا سی و پنج سالگی(که البته این در خوشبینانه ترین حالته)، تو یک یک سال و هشت ماه از دست دادی. ممکنه بگی یک سال و نیم که چیزی نیست. ولی اشتباه فکر میکنی. تو این یک سال و خورده ای، میتونستی کل قرآن رو حفظ کنی، زبان انگلیسی خودت رو تا مدارج بالا تقویت کنی، کلی کتاب بخونی، دنبال دینت بری و… .
  اما حالا نگاه کن. جوون های ما، نه تنها از این ویژگی ها برخوردار نمیشن بلکه، چشم هاشون خراب میشه، انرژی شون مصرف میشه، تبدیل به یک فرد بی هنر میشن، از همه مهمتر،وقتشون که از طلا هم بهتره(به گفته امیر مومنان) صرف یک بازی میشه که آخرش هم به هیچ جا نمیرسن. بقیه رو نگاه کنید… اون هایی که قبلا ایکس باکس بازی میکردن،پی اس بازی میکردن، کامپیوتر بازی میکردن، چیزی عایدشون شد؟ احمقانه تر اینکه به خاطر یک مشت الماس خیالی هم پول میدن این جوونا. پول واقعی!
  اگه میتونید جواب بدید، جواب بدید. وگرنه اون بازی رو پاک کنید و دنبال کار و دانش بروید. زیرا علی(ع) فرمود: بهترین تفریح ، کار است.
  والسلام.

 11. پسرخوب .محمد رضا ….عزیز دلم خودت چرا وقتتو میذاری بیست خط مینویسی؟برو دای جان برو چارخط قرآن حفظ کن وقتتم با امثال ماتلف نکن.امر معروف هم بذار برای کسایی که کارشون اینه…برو پسرجان..بسلامت و التماس دعا

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*