خانه / تله ها - Trap / تله فنری (Spring Trap) / تله فنری – Spring Trap

تله فنری – Spring Trap

100px-Spring_trap

تله فنری – Spring Trap

[icons icon_name=”icon-ok-circle” icon_size=”18px”]   تله فنری (Spring Trap) گروهی از سربازان دشمن را با پرتاب کردن آنها، نابود می کند. این تله می تواند حداکثر ۱۵ واحد از سربازان پیاده دشمن را  پرتاب کند. برای مثال ۱۵ کماندار (Archer) یا ۳ غول (Giant).

[icons icon_name=”icon-ok-circle” icon_size=”18px”]   تله فنری (Spring Trap) قادر به پرتاب کردن سربازان سنگین مثل پکا (P.E.K.K.A)، گالم (Golem) و قهرمانان (Hero) نیست.

[icons icon_name=”icon-ok-circle” icon_size=”18px”]   اگر از تله فنری (Spring Trap) در جای مناسب استفاده کنید، می توانید براحتی حملات دشمن را خراب کنید.

[icons icon_name=”icon-ok-circle” icon_size=”18px”]   تله فنری (Spring Trap) اغلب نمی تواند گابلین ها را به دلیل سرعت بالایشان پرتاب کند. زیرا گابلین ها به سرعت از روی تله رد می شوند و تله فرصت عکس العمل ندارد.

[icons icon_name=”icon-ok-circle” icon_size=”18px”]   همچنین می توانید از این تله ها در اطراف ساختمان اصلی (Town Hall) خود استفاده کنید تا سربازانی که قصد زدن این ساختمان را دارند، براحتی تار و مار کنید.

[icons icon_name=”icon-ok-circle” icon_size=”18px”]   شما می توانید در دیوار های خود یک شکاف ایجاد کنید و تله فنری (Spring Trap) و دیگر تله ها (Trap) را در آن قرار دهید. به خاطر داشته باشید این تله هم مانند بقیه تله ها (Trap) پس از استفاده باید دوباره مسلح (ReArm) شود تا بتواند دوبازه عمل کند.

Unarmed_Spring_Trap

[icons icon_name=”icon-ok-circle” icon_size=”18px”]   تله فنری (Spring Trap) تنها تله ای است که فعلا قابلیت ارتقا ندارد.

۳ نظر

 1. به کلن ما بیاید
  tehran-fallah17
  همه بچه های فلاح بهبودی وصفنارد سجاد وو….
  بچه های منطقه ۱۷ /۱۸ /۱۱

 2. یه چیزی رو اضافه کنید : Spring Trap روی والبریکر هم بخاطر سرعت بالا جواب نمیده

 3. خواهش می کنم لطفا برای برج جهنمی و تله فنری خواهشا تعداد در دسترس با سطح ساختمان بگذارید متشکرم مرسی فقط لطفا حتما بگذارید شما بهترین سایت مربوط به کلش آف کلنز هستید لطفا خواهش این دو مطلب را کامل کنید اگر کامل برای برج جهنمی جزئیات ساخت و ارتقا بگذارید که تعداد در دسترس داشته باشد خیلی خیلی خیلی عالی می شه فقط خواهش می کنم این دو مورد را حتما بگذارید بسیار نیاز مندم.
  خیلی خیلی ممنونم از سایت خوبتون متشکرم .

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*