خانه / اخبار / اولین موج بن شدن اکانت بازیکنان کلش اف کلنز

اولین موج بن شدن اکانت بازیکنان کلش اف کلنز

بن شدن اکانت های کلش اف کلنز توسط سوپرسل!

همانطور که در خبر قبلی هشدار سوپرسل به بازیکنان برای استفاده از ربات ها اعلام شد سوپرسل اخطار و قوانین جدیدی را در مورد استفاده از ربات ها و بوت ها برای بازی وضع نمود و اخطار جدی به بازیکنان در این مورد داده است.

طی ساعات گذشته و گزارش های دریافتی موج بسیاری از اکانت بازیکنانی که از Xmod یا ربات ها استفاده می کردند برای مدت ۲ هفته بن شده اند و باید این اخطار را جدی بگیرید، Supercell با سیستم ضد تقلب خود که نام آن را اختاپوس گذاشته است این اخطار خود را عملی کرده است و همه اکانت هایی که از نرم افزار هایی مرتبط استفاده می کنند را بن می کند.

سازندگان برنامه Xmod نیز در پیامی از بن شدن اکانت های بازیکنان را به دلیل استفاده از این نرم افزار ابراز تاسف کردند و اعلام نمودن تیم توسعه آنها باید بیشتر بر روی این سیستم اختاپوس کار کند و به بازیکنان اعلام کردند منتظر Mod جدید این نرم افزار باشند و راه حال هایی را ارائه کردند ،اما با این اوضاع فعلا استفاده از این برنامه در همه حال پیشنهاد نمی شود.

تصویر بن شدن اکانت یکی از بازیکنان کلش اف کلنز برای مدت ۱۴ روز بن شده است :

account-ban-clash-of-clans

چگونه از بن شدن اکانت کلش اف کلنز خود جلوگیری کنیم؟

برای جلوگیری از بن شدن اکانت خود در صورتی که قبلا از نرم افزار Xmod و ربات های کلش اف کلنز استفاده می کنید آنها را به طور کامل از موبایل یا تبلت خود پاک نمایید مسلما ریسک بن شدن اکانت شما به استفاده از این نرم افزار ها زیاد می باشد.

همچنین جهت اطمینان بیشتر از اینکه اکانت شما امن تر شود بهتر هست قبل از اطمینان از ذخیره و متصل بودن بازی به جیمیل خود یک بار بازی کلش اف کلنز را پاک نمایید و از اول نصب کنید(این راه توصیه می شود اما ۱۰۰ درصد نیست)

بهتر هست همین الان همه نرم افزار ها کمکی مانند Xmod و ربات ها و سایر نرم افزار ها را از روی Device خود پاک کنید!

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*