خانه / استراتژی ها / استراتژی دفاعی / استراتژی دفاعی ضد هوایی – Air Defense

استراتژی دفاعی ضد هوایی – Air Defense

250px-Airdefense8

استراتژی دفاعی ضد هوایی – Air Defense

   [icons icon_name=”icon-arrow-left” icon_size=”21px”]     ضد هوایی (Air defense) خسارت بسیار زیادی در هر شلیک و برد قابل قبولی را دارد. یک استراتژی معمول این ساختمان دفاعی در سطح ۸ ساختمان اصلی که ۳ عدد از آن موجود است این است که آنرا به شکل مثلثی بچینید. و اگر چهار ضد هوایی داشته باشید آنرا بصورت لوزی در اطراف ساختمان اصلی بچینید.

2

3   [icons icon_name=”icon-arrow-left” icon_size=”21px”]    این ساختمان قادر به زدن نیروی های زمینی نیست. ضد هوایی به شما کمک خواهد کرد که آسمان را از بالون ها ، هیلر ها ، مینیون ها و اژدها های مهاجم پاک کنید. ضد هوایی ها رو طوری در نقشه قرار دهید که محدوده دفاعی برج کماندار و برج جادوگر را تقویت کند زیرا برج کماندار و برج جادوگر ممکن است به سرباز های زمینی مشغول شوند.

   [icons icon_name=”icon-arrow-left” icon_size=”21px”]    ضد هوایی ها را تا می توانید عقب تر ردیف اول ساختمان ها قرار دهید ،(ردیف اول ساختمان هایی مانند معادن و ردیف دوم ساختمان های دفاعی مثل توپ و برج کماندار) به این دلیل که غول ها و یا گالم ها (Golem) به سرعت ضد هوایی ها از بین نبرند و این اجازه را به ضد هوایی ها بدهند که واحد های هوایی را مورد هدف قرار دهند.

1 

۶ نظر

 1. سلام
  خسته نباشید از سایت عالیتون ممنونم
  فقط یه سوال دارم و اونم اینه چرا من تو گلوبال چت فقط با خارجیا میتونم چت کنم ینی ایرانی اصلا اینجا نیست و چرا فقط من این مشکلو دارم اگه کمک کنین ممنون میشم

 2. آقا بیاید کلن ما tehran boys با ارم زرد و مشکی و با لیدری amir اسم خودمم A.Devil LV50 Troops Lv4
  بچه های با حال و قدرتی واسه وارکلن بیان پس میبینمتون.
  D: ^_^ PLZ come to my CLan tehran boys

 3. داداش عکس باز نمیشه!!!!!!!!!!!!!!۱۱

 4. ببخشید در زمین هایی که تاون هال بیرونه چجور بچینیم؟؟؟؟

 5. دادا محمد این مپی که گذاشتی مزخرفه لطفا عوضش کن

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*