خانه / استراتژی ها / استراتژی دفاعی / استراتژی دفاعی توپ – Cannon

استراتژی دفاعی توپ – Cannon

 

Cannon-lvl7

استراتژی دفاعی توپ – Cannon

[icons icon_name=”icon-warning-sign” icon_size=”20px”]  توپ (Cannon) دارای نرخ بالای آتش (Damage/secend) و بُرد مناسب است که آنها را مانعی ایده آل برای دیوارشکن ها (Wall Breaker) کرده است (با توجه به سلامتی پایین دیوارشکن ها)

[icons icon_name=”icon-warning-sign” icon_size=”20px”]  توپ (Cannon) مفیدترین ساختمان دفاعی برای جلوگیری از حمله ی غول ها (Giant) به ساختمان های دیگر است. ساختمان های خمپاره انداز (Mortar) و برج جادوگر (Wizard Tower) را در محدوده ی توپ قرار دهید تا توپ از آنها حمایت کند.

range

[icons icon_name=”icon-warning-sign” icon_size=”20px”]  مطمون شوید که توپ در محدوده ی ضد هوایی (Air Defense) شما است، زیرا توپ قادر به زدن اهداف هوایی نیست. (یا حداقل در محدوده ی برج کماندار یا برج جادوگر قرار دهید).

[icons icon_name=”icon-warning-sign” icon_size=”20px”]  در ابتدا توپ (Cannon) و خمپاره انداز (Mortar) خود را به عنوان ساختمان های دفاعی زمینی به سطوح بالا ارتقا دهید. آنها همچنین ارزان ترین و رایج ترین ساختار های دفاعی هستند که لازم است در بکارگیری آنها دقت کنید.

[icons icon_name=”icon-warning-sign” icon_size=”20px”]  برای پوشش دادن کل روستای خود به وسیله ی توپ ها ، شما می توانید ۵ توپ را به شکل یک ۵ ظلعی فرضی در مقر خود قرار دهید و یا از ۴ توپ را به شکل  مربع استفاده کنید و یک توپ دیگر را در مکان دلخواه قرار دهید.

range5 range4

[icons icon_name=”icon-check” icon_size=”18px”]  حفاظت از دیوارها : توپ ها را پشت یک لایه دیوار قرار دهید. این بهترین استراتژی برای جلوگیری از خسارات دیوارشکن ها می باشد.

[icons icon_name=”icon-check” icon_size=”18px”] طُعمه برای غول ها : شما می توانید یک توپ را بیرون از مقر اصلی خود قرار دهید تا در صورتی که غول ها به شما حجوم آوردند، ابتدا به سمت آن توپ بروند. سپس شما می توانید به وسیله سلاح های دیگر بخصوص تله ها (Trap) آنها را به کل نابود کنید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*