خانه / استراتژی ها / استراتژی دفاعی / استراتژی دفاعی برج جادوگر – Wizard Tower

استراتژی دفاعی برج جادوگر – Wizard Tower

Clash of Clans Wizard Tower

استراتژی دفاعی برج جادوگر – Wizard Tower

برج جادوگر (Wizard Tower) بعد از خمپاره انداز (Mortar) دومین ساختمان دفاعی است که به صورت انفجاری شلیک می کند. برج جادوگر (Wizard Tower) یک ساختمان دفاعی مهم برای سطح متوسط بازی است که براحتی در برابر هجوم تعداد زیادی باربارین (Barbarian) ، کماندار (Archer) ، دیو (Goblin) از روستای شما دفاع می کند. برای تاکتیک ها دفاعی پیشرفته، استفاده از این ساختمان همراه با خمپاره انداز (Mortar) در اولویت است.

    یک استراتژی دفاعی خوب برای برج جادوگر (Wizard Tower) این است که با توجه به اینکه شلیک های انفجاری و قدرتمندی دارد بهتر است آن در نزدیکی مرکز قرار گیرد ولی با توجه به برد نسبتا کمی که دارد توصیه می شود آنرا یک لایه بیرون تر از مرکز یا لایه دوم دفاعی قرار دهید.

Casklord_Base2

قرار دادن برج های جادوگر بصورت مثلثی و در لایه دوم و نزدیک Mortar

    با توجه به اینکه برج جادوگر برد کمی دارد و همچنین Mortar دارای نقطه کور می باشد، این دو ساختمان می توانند مکمل یکدیگر باشند. توصیه می شود این دو ساختمان دفاعی خوب را تا جای ممکن در نزدیکی هم قرار دهید تا نقاط ضعف یکدیگر را پوشش دهند.

dfdf

    قرار دادن برج جادوگر در کنار مخازن شما می تواند در حفظ منابع شما تاثیر خوبی داشته باشد، چون می تواند با یک شلیک انفجاری و قدرتمند خود، انبوهی از گابلین هارا تار و مار کند.

    برای ایجاد پوشش کامل و خوب به وسیله ی برج جادوگر شما می توانید سه تا از این ساختمان را بصورت مثلث یا چهار تا از این ساختمان را به صورت مربع یا لوزی بچینید.

wte2

wte3

wte1

۹ نظر

 1. سلام ببخشقد من اکسیر کالکتر را دارم به نظر شما بهتر است مینیون بزنم یا جاینت لول ۴؟؟؟

 2. چرا ینا town hall رو بیرون میزارن؟
  اگه دشمن اونو خراب کنه کاپ رو میبره

 3. سلام.داداش تاوهال زیاد مهم نیست فقط تو وار مهه اگه تاون هالو بزنن فقط جام میگیرن نه چیز دیگه تازه میتونید از این راه شیلدم به دست اورد . یکی دیگه از بدیا یی که تاون هال داره اندازش با بقییه ی چیزای دیگه ست نممیشه. و یه چیز دیگه هم هست تاو هالو اکسرا واسه ای بیرون میزارن که دفایی تر دهکده رو درست کنند

 4. سلام من قبلا بازیم رو سیو کرده بودم از زمانی که ابدیت چند هفته پیش آمده سیو بازی من به مشکل خورده اخه بعضی مواقع از سیو میپره بیرون گوگل سینگ قرمز میشه باید دوباره سیوش کنم تا درست بشه بعضی مواقع هم درست هست اما خیلی کم برنامه های مرتبط به این رو ابدیت کردم اما درست نشده اگه امکان داره جواب من رو بدید برام مهمه باتشکر

 5. سلام به همه
  ببخشید من میخوام اکانت خواهر زاده ام و با اکانت خودم عوض کنم ، هر دو گوشی اندرویده ، ولی هر کاری میکنم نمیشه ، جواب نمیده .
  میشه راهنماییم کنید
  ممنون از همه

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*